Звернення до батьків !!!

 

Моє ім’я Людмила Георгіївна. Мені 67 років.

 

Хочу звернутися до тих батьків, бабусь і дідусів , в чий дім прийшла біда — наркотики.

 

Навесні цього року я довідалася, що моя внучка вживає наркотики.

 

Я пережила те, що Ви нині переживаєте - шок, жах, паніку, кінець світу. Не спиш, не їси, не живеш. Ми відразу ж зробили першу помилку - спробували впоратися власноруч. Моя дочка психолог, і дуже хороший психолог. Їй нічого не вдалося. Не вдалося й у психіатра, до якого ми повели онуку. Вона не хотіла йти на контакт, не зізнавалася в тому, що вживає наркотики. Дуже важко сказати собі - моя дитина хвора, гине, а я нічого не можу вдіяти. А час іде - й це друга помилка. Наркотики робили онучку неадекватною і не керованою.

 

Треба було зізнатися собі, що я втрачаю час, я не справляюся й не впораюся. Коли ми зрозуміли це, то стали шукати інші можливості виправити становище.

Знайшли реабілітаційний центр «Нарконон» - єдину організацію, що не застосовує медикаменти, а використовує лише вітаміни й мінеральні речовини на програмі очищення організму від наркотиків. Ми сумнівалися, боялися, яким буде результат, але вилучення наркотиків з організму безмедикаментним способом став ключовим моментом у виборі.

 

Мій старший онук посадив сестру в машину, нічого не кажучи їй, і привіз увечері в центр.

 

Це був переломний момент у нашому житті і житті моєї внучки.

 

Повірте мені - тут працюють чарівники. Через два місяці перебування в «Наркононі» моя внучка сказала мені - «я ніколи не бачила стільки добрих людей в одному місці». Зараз, після шести місяців життя там (ми вдома називаємо це місце санаторієм), моя внучка повернулася до нормального стану. Вона ще вчиться жити. До речі, там не кажуть «пацієнти», а дуже шанобливо: «студенти». Й це, справді, Університет. Тут вчать справлятися з життєвими труднощами, керувати власним життям, покращують здібності до навчання, знайомлять з моральними цінностями. І все це з любов'ю і повагою до своїх вихованців.

 

Не гайте часу. Не повторюйте наших помилок. Телефонуйте до «Нарконон».

 

Якщо Ви захочете зі мною поспілкуватися, телефонуйте мені.

 

Мій особистий телефон +380 66 209 05 35 .

30/10/2013

 

НЕ ЧЕКАЙТЕ КОЛИ СИТУАЦІЯ СТАНЕ ГІРШОЮ.

МИ ЗМОЖЕМО ДОПОМОГТИ.

ПОГОВОРІТЬ З РЕЄСТРАТОРОМ.

ТЕЛЕФОНУЙТЕ ЗАРАЗ:

+380(63)200-51-46 +380(66)612-70-62

 

www.narconon.kiev.ua

 

http://www.narconon-kiev.org/drug-rehab/